اخبار > تشکر و قدردانی 

کد خبر:٤٠٦٨١٦بازدید:215تاریخ درج:دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨

 تشکر و قدردانی

اطلاعیه

 

به نام خدا 
قال أبوالحسن الرضا علیه السلام:مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ امام رضا علیه السلام:کسی که نعمت دهنده از مخلوقات را شکرگزار نباشد، شکرگزار خداوند نیز نخواهد بود. عیون اخبار الرضا ج2، ص24
اساتید، طلاب و فارغ التحصیلان ارجمند
سلام علیکم
با عنایت خداوند مهربان و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله فی فرجه، اولین گردهمایی با حضور پرشکوه شما عزیزان در تاریخ 8 اردیبهشت 98 رقم خورد؛ مرکز تخصصی حدیث حوزه از مدیریت صادقانه و خالصانه استاد احمدی میانجی و دکتر بهرامی و همراهی و همدلی شما با مرکز تخصصی حدیث حوزه کمال تقدیر و تشکر را دارد.
بی شک شکوفایی و نشر اندیشه های ناب اهل بیت علیهم السلام در سایه فعالیت های حدیث پژوهانه و حمایت از فرهیختگان این عرصه است. این ممکن مرهون مساعدت های تلاش جهادگرانه شما در عرصه علم و دانش خواهد بود.
نتیجه بنیاد خیرین، نهالی که شمایان در این مرکز نشانده اید، درخت امیدی بود که به بار نشست و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا را فراهم آورد. درود بر همت بلندتان، بی تردید اجر چنین مجاهدت های خالصانه شما بزرگواران با خداوند متعال و در سایه امام زمان عجل الله فی فرجه الشریف خواهد بود.
امیدواریم در برنامه های آینده مرکز با صمیمیتی که دیروز شاهدش بودیم و با همدلی و همراهی شما حضرات گام برداشته و مرکزی نمونه و در خور حدیث اهل بیت علیهم السلام را رقم بزنیم. إن شاء الله

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج